Дата                 Час          Отбори

11.06.2010     17:00       Южна Африка - Мексико
11.06.2010     21:30       Уругвай - Франция
12.06.2010     14:30       Република Корея - Гърция
12.06.2010     17:00       Аржентина - Нигерия 
12.06.2010     21:30       Англия - САЩ
13.06.2010     14:30       Алжир - Словения
13.06.2010     17:00       Сърбия - Гана
13.06.2010     21:30       Германия - Австралия
14.06.2010     14:30       Холандия - Дания 
14.06.2010     17:00       Япония - Камерун
14.06.2010     21:30       Италия - Парагвай
15.06.2010     14:30       Нова Зеландия - Словакия
15.06.2010     17:00       Кот д'Ивоар - Португалия 
15.06.2010     21:30       Бразилия - Корея КНДР
16.06.2010     14:30       Хондурас - Чили 
16.06.2010     17:00       Испания - Швейцария
16.06.2010     21:30       Южна Африка - Уругвай
17.06.2010     14:30       Аржентина - Република Корея
17.06.2010     17:00       Гърция - Нигерия
17.06.2010     21:30       Франция - Мексико 
18.06.2010     14:30       Германия - Сърбия
18.06.2010     17:00       Словения - САЩ 
18.06.2010     21:30       Англия - Алжир
19.06.2010     14:30       Холандия - Япония  
19.06.2010     17:00       Гана - Австралия
19.06.2010     21:30       Камерун - Дания
20.06.2010     14:30       Словакия - Парагвай 
20.06.2010     17:00       Италия - Нова Зеландия
20.06.2010     21:30       Бразилия - Кот д'Ивоар
21.06.2010     14:30       Португалия - Корея КНДР
21.06.2010     17:00       Чили - Швейцария
21.06.2010     21:30       Испания - Хондурас
22.06.2010     17:00       Мексико - Уругвай
22.06.2010     17:00       Франция - Южна Африка   
22.06.2010     21:30       Нигерия - Република Корея 
22.06.2010     21:30       Гърция - Аржентина 
23.06.2010     17:00       Словения - Англия 
23.06.2010     17:00       САЩ - Алжир
23.06.2010     21:30       Гана - Германия 
23.06.2010     21:30       Австралия - Сърбия
24.06.2010     17:00       Словакия - Италия 
24.06.2010     17:00       Парагвай - Нова Зеландия
24.06.2010     21:30       Дания - Япония 
24.06.2010     21:30       Камерун - Холандия
25.06.2010     17:00       Португалия - Бразилия 
25.06.2010     17:00       Корея КНДР - Кот д'Ивоар
25.06.2010     21:30      Чили - Испания 
25.06.2010     21:30      Швейцария - Хондурас
16 - финали

26.06.2010     17:00      Уругвай - Република Корея 
26.06.2010     21:30      САЩ - Гана 
27.06.2010     17:00      Германия - Англия 
27.06.2010     21:30      Аржентина - Мексико 
28.06.2010     17:00      Холандия - Словакия 
28.06.2010     21:30      Бразилия - Чили
29.06.2010     17:00      Парагвай - Япония 
29.06.2010     21:30      Испания - Португалия

Четвърфинали

02.07.2010     17:00        Холандия - Бразилия 
02.07.2010     21:30        Уругвай - Гана
03.07.2010     17:00        Аржентина - Германия
03.07.2010     21:30        Парагвай - Испания

Полуфинали

06.07.2010     21:30        Уругвай - Холандия 
07.07.2010     21:30        Германия - Испания

Среща 3-то място

10.07.2010     21:30        Уругвай - Германия

Финал

11.07.2010     21:30        Холандия - Испания
© Copyrights 2011 www.svetovno-parvenstvo-futbol.w-bg.net. Всички права запазени!                     w                                                                                условия
logo world cup 2010
СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ - ЮЖНА АФРИКА - 2010
Програма на световното първенство по футбол
Сайта използва технологии включващи "бисквитки". Научете повече. Разбрах! Затвори